Aksesuar

O’na En Özel Hediyeler

Sevgililer günü yaklaşırken hayatınızın aşkına nasıl bir hediye alacağınızı şimdiden düşünmeye başladıysanız, endişelenmeyin! Aşkınız kadar özel hediyeler Vroches ’te.
Sevgiliniz ile bağınızı kuvvetlendirecek zevkli, zarif ve modern hediyeler arasından aşkınız kadar özel olanı almak ve sevgilinize aşkınızı en özel şekilde hissettirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

 

14 Şubat Sevgililer Günü nasıl ortaya çıktı?

Her yılın 14 Şubat gününde birçok ülkede kutlanılan Sevgililer Günü’nün kökeni nereye dayanıyor hiç merak ettiniz mi? Özel olarak kutladığımız bugünü, kısa bir bilgi ile bilmeyenler için anlatalım istedik.

Şubat ayının aşk ile ilişkisi antik çağlara dayanıyor fakat 14 Şubat Sevgililer Günü,
Roma’da Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Valentine ile romantik aşk arasındaki ilişkiyi anlatan efsane, Roma İmparatoru Claudius II, ordusunu güçlendirmek için genç erkeklerin evlenmesini yasaklamıştır. Fakat rivayete göre bu yasağa karşı gelen Aziz Valentine, gizli nikahlar düzenleyerek gençleri evlendirmeye devam etmiştir. İhanetinin karşılığını canıyla ödeyen Valentine, M.S 270 yılında 14 Şubat günü idam edilmiştir. Sonrasında 14 Şubat Sevgililer Günü birçok toplumda önem kazanmış ve kutlanmaya başlanmıştır. Valentine kelimesi, Batı medeniyetinde “hoşlanılan kişi veya sevgili” anlamında da kullanılıyor.

Dünden bugüne ülkemizde de önemini kaybetmeyerek kutlanılan bu özel günde, insanlar sevgililerine veya eşlerine günün ruhu ile bütünleşen, karşı tarafa sevgilerini anlatan hediyeler veriyor. Bir gerçek var ki, çoğumuz için hediye seçmek her zaman zor olmuştur. Hele söz konusu sevgili olunca hediye seçimi ayrı bir önem taşıyor. Aşkınız kadar özel hediyeleri ile Vroches şal, eşarp ve aksesuarları bu işin zorluğunu hafifletmek için burada!

Sadeliğin asaleti, zarafet ve modern çizgide tasarladığımız ürünlerimiz Sevgililer Günü hediyesi olarak eşinize verebileceğiniz güzel hediye olacaktır. Birbirinden zarif bileklikler, broşlar, gözlük ve şal modelleri için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

Vroches Kuğu Çelik Bileklik | Ürüne gitmek için Tıklayın

 

Aşkınızın asaletini ve zarafetini yansıtacağınız bir hediye tercih etmek istiyorsanız, size kuğunun görünüşündeki asillik ve estetikten ilham aldığımız Vroches bileklik modelimizi önerebiliriz.

Klipsli Halka Bileklik

 

Hem şık hem de spor bir görünüme sahip olan Vroches bileklik modelimiz, üzerinde bulunan taşları sayesinde ışık saçıyor. Zamansız görünümü ile zarafetten yana olanların vazgeçilmez tercihi olan modelimiz ile Sevgililer Günün de aşkınızın ışığını yansıtın!

Vroches Pudra Caz Şal

 

En iyi kalitede ve özel dokunmuş krep kumaşı ile üretilen Vroches Caz Şal modellerimiz, eşinizin tamamlayıcı parçası olacaktır. Doğadan ilham alarak farklı renklerini de tasarladığımız zarif ve modern dokular Sevgililer Gününde eşinizin şıklığına şıklık katacak.

Sevgililer Günü Hediyesi için birbirinden asil ve zarif parçalarla devam ettiğimiz yazımızda broşlara yer vermemek olmaz.
Eşinizin zarafetine ışıltı katacak zirkon taşlı broş modellerimize gelin birlikte göz atalım…

                                              Ürüne gitmek için tıklayın

 

Eşinizin güler yüzü gibi, neşeli renklere sahip bir hediye mi düşünüyorsunuz? Sevgililer Günü için şahane bir hediye olacak bu broş, uçlarına yerleştirilen çeşitli Vroches kristalleri ile göz alacak…  Tercihiniz eşinizin gülümsemesine ve zarafetine yakışacak, ışıl ışıl parlayacak bir hediye ise bu broş tam size göre!

                                     Asterias, Zirkon Taşlı, Radyum Kaplama Broş | Ürün için tıklayın!

ASteriaSadeliği ve zarifliği birleştiren Asterias, bir başka tasarım broş modelimiz… Sevgililer Gününde eşinize, sevgilinize ışıltısına ışıltı katacak bir hediye düşünüyorsanız bu broş doğru bir tercih olacaktır.

14 Şubat Sevgililer Günü için O’na özel hediyeler Vroches’te.
Daha fazla tasarım ürünlerimiz için koleksiyonumuzu keşfedin!

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Hemen Ekleyin!